Ucuz uçak bileti; Yurtiçi ve Yurtdışı Siteleri

Sponsor

Ucuz uçak bileti; Yurtiçi ve Yurtdışı Siteleri

Birçok kişinin ulaşım için havayollarını seçmesi ile uçak biletlerinde de gözle görünür bir düşüş gözleniyor. Artık onlarca saatlik yolculuklarımızı birkaç saat içerisinde sonlandırmamız mümkün fakat son dakika alınan biletler son dakika tatil gibi uçuk fiyatlara denk gelmektedir. Erken rezervasyon tatillerde olduğu gibi uçak biletleri için de geçerli bir durumdur.

 

  • Erken alın. Birkaç ay önce alacağınız uçak bileti ve rezervasyonu ile %70’e yakın bir kar yapabilirsiniz.
  • Fırsat ve kampanyaları takip edin. Firmalar ölü sezon dönemlerinde yoğun kampanyalar düzenlemektedirler, okulların tatile girmesi ile birlikte ters yönlü bir süreç izlenmektedir.
  • Tüm uçuşları kontrol edin. Yolculuk tarihinize uygun olan güzergâhtaki tüm uçuşları kontrol edin ve size en uygun uçuşu bulun.
  • Yaz aylarından uzak durun veya mutlaka erken bilet ayırtın. Okulların bitmesi ile birlikte yolculuk trafiği de artacağı için havayollarında da aşırı bir yoğunluk olmaktadır.

Yurtiçi;
www.turkishairlines.com
www.flypgs.com
www.onurair.com.tr
www.atlasjet.com

www.gruppalma.com
www.skyscanner.com.tr

Yurtdışı; arama için kullanabilirsiniz, birçok uçak firmasının kaynaklarını otomatik olarak arayarak en uygun fiyatları ve kaç aktarma olduğunu görebilirsiniz.
www.cheapflights.com
www.kayak.com
www.travelocity.com
www.expedia.com
www.orbitz.com
www.cheapoair.com

 

Sizlerde yorumlarınız ile ucuz uçak bileti sunan firma veya siteleri paylaşabilirsiniz.